SCHECTER Stargazer 5, Rosewwod Fingerboard - Black

Kód produktu: SCH.SE STARGAZER5-BLK
Pětistrunná elektrická baskytara
- Black
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

1 689 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Schecter Stargazer 5, Rosewwod Fingerboard - Black
Společnost Schecter je americkou značkou, která se od roku 1976, kdy se poprvé objevila se svými malosériovými „custom" nástroji na trhu, dokázala probojovat do nepříliš početné řady výrobců, jenž stojí na pomyslném žebříčku hned za dvěma pomyslnými stálicemi kytarového nebe - Gibsonem a Fenderem.

Převážná část modelů je momentálně produkována korejskou továrnou v Inčchonu, odkud jsou nástroje expedovány do USA k finalizaci.

Její produkty charakterizuje především výrazný moderní design a ruku v ruce s ním i velmi svižná aplikace nejnovějších dostupných technologií, výrobních postupů a komponentů (snímače, hardware).

Na tomto modelu konkrétně najdete:

Prodloužená menzura
Menzura prodloužená na 889 mm poskytuje hutný, znělý a pevný zvuk s dlouhým sustainem i těm nejhlouběji podladěným tónům. I při velmi hlubokém ladění nevznikají problémy s „plandajícími" strunami a není ani nutné používat extrémně silné sady.

Uplatnění najde v Hardcore, Nu-Metalu a dalších tvrdých hudebních stylech, ale i v jazzu, popu a všude tam, kde je vyžadován konkrétní a plný tón i v tom nejnižším frekvenčním spektru.
Je však nezbytné mít na paměti, že takto konstruovaný nástroj mívá zpravidla vyšší hmotnost a rozteč mezi pražci je delší, než u normální baskytary. Vyžaduje tedy od hráče i patřičnou fyzickou dispozici (síla, dlouhé prsty).

Snímače EMG-HZ
V sérii pasivních snímačů EMG-HZ se odráží 25 let zkušeností firmy s vývojem a vylepšováním snímání elektrické kytary a baskytary. Modely HZ zvukově navazují na své aktivní sourozence a přinášejí pokroková řešení do vývoje pasivních snímačů.

EMG MMHZ
Snímač MMHZ je určen jako přímá náhrada originálních snímačů Music Man. Snímač je kompletně pasivní (bez interního předzesilovače) a využívá dvoucívkovou konstrukci, která mu zaručuje odolnost vůči rušivým pazvukům a velmi silný výstupní signál. Jeho rozměry jsou totožné s kompletní řadou aktivních snímačů EMG MM a je tedy s nimi plně zaměnitelný.

Speciální CS design (Ceramic&Steel) dává snímači průraznost a plný charakter, na nějž jsme zvyklí ze starších pasivních konstrukcí, avšak zde je tento zvuk doplněn jasnými výškami s dokonale definovaným tónem. Tutéž konstrukci mají i aktivní snímače EMG, jež se v průběhu let staly mezi hráči na elektrickou baskytaru nesmírně populární.

Celá série EMG-HZ staví na konstrukci s pásovými magnetickými pólovými nástavci, takže si poradí s jakoukoli roztečí strun na baskytaře. Kompletní výrobní řada je také rozměrově plně zaměnitelná s aktivní sérií snímačů EMG. Výstup je realizován plně stíněným „pětižilovým" vedením, které dovoluje jakoukoli sériovou, paralelní či „single" variantu zapojení, včetně kombinace cívek v protifázi.

EMG SJHZ
Pasivní snímač s dvoucívkovou (cívky nad sebou - stacked) konstrukcí LJHZ pro čtyřstrunné baskytary je charakteristický silným signálem bez rušivých pazvuků. Tomuto výsledku napomáhá použití keramických magnetů a laminovaného ocelového jádra.

Je určen do pozice u krku a je použitelný jako přímá náhrada pro nástroje se snímači zachovávající standardní rozměry snímačů Fender Jazz Bass.
Celá série EMG-HZ staví na konstrukci s pásovými magnetickými pólovými nástavci, takže si poradí s jakoukoli roztečí strun na baskytaře. Je proto použitelný nejen pro čtyřstrunné, ale rovněž i pro pětistrunné nástroje s užší roztečí strun.Kompletní výrobní řada je také rozměrově plně zaměnitelná s aktivní sérií snímačů EMG

EMG BTS Control
Aktivní elektronika pro baskytary EMG BTS dovoluje odděleně ovládat signál basů se zdvihem +/- 10 dB a výšek v rozsahu +/- 12 dB.