SCHECTER Damien Platinum 6 FSR, Rosewood Fingerboard - Satin Black

Kód produktu: SCH.1189
Elektrická kytara
- Satin Black
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 29 500 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

2 950 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Schecter Damien Platinum 6 FSR, Rosewood Fingerboard - Satin Black
Společnost Schecter je americkou značkou, která se od roku 1976, kdy se poprvé objevila se svými malosériovými „custom" nástroji na trhu, dokázala probojovat do nepříliš početné řady výrobců, jenž stojí na pomyslném žebříčku hned za dvěma pomyslnými stálicemi kytarového nebe Gibsonem a Fenderem.
Převážná část modelů je momentálně produkována korejskou továrnou v Inčchonu, odkud jsou nástroje expedovány do USA k finalizaci.

Její produkty charakterizuje především výrazný moderní design a ruku v ruce s ním i velmi svižná aplikace nejnovějších dostupných technologií, výrobních postupů a komponentů (snímače, hardware).
Na tomto modelu konkrétně najdete:

Aktivní snímače
Aktivní snímače EMG zajišťují nástroji mnohem vyšší výstupní signál, který se lépe vypořádá jak s různou impedancí vstupu kytarového zesilovače, tak s prakticky libovolnou délkou kabelu. Signál je mnohem méně náchylný na rušivé vlivy indukované do kabelu, jako je brum apod. a také je výrazně tolerantnější např. ke kytarovým vysílačkám, které jeho zvuk ovlivňují výrazně méně, než u pasivních snímačů. Dalším bonusem je prodloužený sustain, dílem díky tomu, že magnetické pole snímače neomezuje kmitání strun tak, jako u pasivních snímačů, dílem díky samotné vyšší citlivosti. Zcela očividná je také lepší schopnost přebuzení lampového zesilovače vyšším výstupním signálem a z toho plynoucí snadnější dosažení požadované úrovně zkreslení.

EMG 81
EMG 81 je snímač s velmi silným výstupem navržený speciálně pro sólové kytaristy. Výborně dokáže přebudit zesilovače vybavené ovladačem Master Volume. Nabízí ostrý attack, a dlouhý sustain, který oceníte při brilantních sólových výstupech.

Snímač využívá malý keramický magnet v kombinaci s ocelovými pólovými nástavci.
Ve svých nástrojích jej má spousta muzikantů po celém světě, k těm nejznámějším patří např: Kirk Hammet (Metallica) a Kerry King (Slayer).

Sustainiac
Sustainiac je zcela originálním snímačem, schopným prodloužit sustain a vytvořit nekonečnou zpětnou vazbu. Jedná se o elektromagnetický obvod, který je použit namísto běžného humbuckeru u krku. Je napájen 9V baterií a generuje magnetické pole, jež způsobuje vibraci strun.

Hudebník s jeho pomocí může prodloužit sustain nástroje na libovolně dlouhou dobu, bez ohledu na to, zda hraje akord či samostatný tón. Kytaristovi je tak dovoleno hrát nekonečně dlouhé plochy a pustit se tak do sféry, která byla doposud přístupná pouze klávesistům.

Sustainiac pracuje v třech módech:
Harmonic: hraný zvuk je zvýšen během několika sekund na úroveň 5. harmonické k základnímu tónu
Natural: hraný zvuk si udržuje svůj charakter po dobu dokud je Sustainer zapnut, nebo dokud struny nejsou zatlumeny
Mix: Kombinace obou předchozích režimů, připomíná harmonizovanou zpětnou vazbu. (Mód je dostupný pouze u vybraných modelů, záleží na konkrétním provedení nástroje)

Lepený krk
Nástroje s novou konstrukcí lepeného krku poskytují hudebníkovi pohodlný přístup k nejvyšším polohám hmatníku, což přináší pocit ze hry srovnatelný s nástroji vybavenými průchozím krkem. Zároveň však zachovávají příjemný a teplý zvuk jehož původcem je kontakt různých druhů dřev na přechodové patce mezi krkem a tělem, tak jak jsme zvyklí u nástrojů s klasickým lepeným spojením.

Zamykatelný nultý pražec a tremolo Floyd Rose
Dvojzvratné tremolo Floyd Rose ve spojení se zamykatelným nultým pražcem dovoluje používat i nejrazantnější techniky kytarové hry beze ztráty přesného ladění. Osvědčená, mnoha lety prověřená a dosud prakticky nepřekonaná konstrukce, kterou používají již desítky let hráči po celém