ROLAND DJ-202

Kód produktu: ROD.419441A99
DJ kontroler s vestavěnou zvukovou kartou, bicí automat (sady zvuků TR-808, TR-909, TR-606 a TR-707), kompatibilita se Serato DJ, sekvencer, MIDI OUT.
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 890 Kč
Běžná cena 8 240 Kč
Ušetříte 1 350 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

689 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (2)
Roland DJ-202 je sofistikovaný dvoukanálový four-deck DJ controller, který uživateli poskytuje charakter a uspořádání plnohodnotného profesionálního DJ pultu v robustním a přitom přenosném provedení.
DJ-202 zachovává koncepci vlajkové lodi DJ-808 a zjednodušeného modelu DJ-505, což zaručuje bezproblémovou flexibilitu, remixování i produkování v reálném čase. Díky svým velkým talířům s minimálním zpožděním, ovladačům transportních funkcí, integrovanému sekvenceru a mikrofonnímu vstupu s profesionální efektovou jednotkou je DJ-202 nejvybavenějším controllerem ve své třídě.

Pokud vynikáte v technikách scratchingu, vyzkoušejte skvělé talíře s rychlou odezvou, jsou absolutně nejlepší ve své třídě. Vyhrazené místo zde mají i prvky Serato DJ Lite, které umožňují spouštění hot cues, smyček a samplů plus přepínání mezi decky, které jsou celkem 4. Samozřejmostí je i implementace řady filtrů a Serato FX tlačítka pro každý deck. Přímá kontrola je pak zajištěna dedikovanými tlačítky pro přehrávání Play/Pause a Cue.
DJ-202 je vybaven bicím automatem TR, který maximálně rozšiřuje možnosti vaší kreativity v kombinaci se Serato samplerem. Jeho zvuk je postaven na legendárních Roland modulech TR-808 a TR-909 z 80. a 90. let, které definovaly žánry hip-hop, house a electro.
Využijte 16-ti krokový sekvencer a automatickou synchronizaci k vytvoření unikátních přechodových efektů, živých mixů nebo klasických tracků. Nahrávejte v reálném čase a využijte MIDI výstup pro jeho synchronizaci externího zařízení. V případě, že chcete rozšířit produkční kapacitu a získat sbírku iZotope FX, je zde možnost přejít na verzi Serato DJ Pro.
Jestliže jsou pro vás důležité vokály, pak věřte, že vás překvapí celá paleta efektů určená pro jejich zpracování. Perfektní zvuk na jakémkoli systému pak zajišťují audio převodníky s rozlišením 24-bit/48 kHz.

Technické parametry
  • Audio převodníky: 24-bit/48 kHz
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 22 kHz
  • Mikrofonní vstup: ¼“ jack, impedance 7kOhm
  • Master výstup: RCA cinch
  • Sluchátkový výstup: ¼“ jack
  • Napájení: konektor USB
  • Rozměry:  478 x 297 x 62 mm
  • Hmotnost: 2.1 kg

Firma Roland vznikla v Japonsku v roce 1972 a od té doby vytváří milníky v historii elektronických hudebních nástrojů. Každý klávesista zná charakteristický zvuk syntetizátorů JunoJupiter nebo SH-1. A kde by byla elektronická hudba či hip-hop bez bicích automatů TR-808TR-303 nebo šťavnaté basové linky TB-303?
Věhlas značky však nestojí jen na slavné minulosti. Svou pozici na špičce si Roland drží díky neustálému vývoji a inovacím. Nástroje Roland jsou zárukou kvalitního zvuku i řemeslného zpracování, ať už jde o keyboardy, digitální piana, syntetizátory, studiové vybavení nebo kytarové efekty divize BOSS.