Workshop RocksmithPřijďte se seznámit s revoluční hrou Rocksmith a samozřejmě si jí zahrát, vše pro vás bude připravené.
 
Po připojení kytary budete rozvíjet skutečné dovednosti a styly a budete hrát zcela reálnou hudbu. Nic není z plastu, nic není umělé. Hra se automaticky přizpůsobí vašim schopnostem a díky inovativnímu designu se hudba stane vizuálně intuitivní. Rocksmith bude bavit zkušené hudebníky i ty, kteří v životě kytaru v ruce nedrželi. Díky jednotlivým minihrám si budete moci procvičovat jednotlivé dovednosti. Na výběr bude široká škála písní různých stylů.
 
Ze všech registrovaných účastníků workshopu budeme losovat dva výherce, kteří získají hru Rocksmith s tričkem. Soutěžit o trička, přívěsky a trsátka budete moci i během zkoušení hry, nikdo šikovný neodejde s prázdnou
 
PÁTEK 5.10.2012
Start: 17:30 - Music City Hall (v budově Music City)
Vstup: ZDARMA
 
Čeká vás prezentace hry, možnost si hru vyzkoušet, diskuse a občerstvení. Během večera vám zahraje několik písní ze svého repertoáru kapela Mahoganyo.
 
 Hru si můžete samotnou nebo ve speciálních setech s kytarou zakoupit přímo od Music City. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kapacita workshopu je omezena! Registrujte se za pomocí našeho formuláře ještě dnes a my vám budeme místo rezervovat. (Pokud se níže nezobrazí formulář, pište své jméno a přijmení na marketing@music-city.cz) 
Zadáním e-mailové adresy v registraci souhlasíte se zasíláním informačních novinek Music City, nebojte žádný spam. :-)