Soutěž - Shure Drum Mastery - o gear značky Shure za 5 000 $

 

SHURE DRUM MASTERY 2019
 
 
 

Bubeníci, napněte slechy! Trávíte za svým nástrojem dlouhé hodiny a máte pocit, že jste hru vypilovali k dokonalosti? Je na čase ukázat své umění světu! Tuhle možnost vám prostřednictvím bubenické soutěže Shure Drum Mastery 2019 nabízí americká značka Shure.

 
 

JAK DO TOHO PRAŠTIT?

 
Pokud nemáte smlouvu s nahrávací společností a nejste endorserem žádné značky, usedněte za své diktátory tempa a rytmu v podobě akustických bicích a natočte video. Předveďte v něm své nejlepší bubenické dovednosti a přihlaste ho do 15. dubna 2019 do soutěže na https://drum-mastery.shure.com/app/apply.
 
Videa, která ostatní účastníci Shure Drum Mastery ocení alespoň 50 hlasy, postoupí do další fáze, kde nejlepší počin z každé ze 44 zemí vybere odborná porota. Divokou kartu, a tedy poslední místo mezi finalisty získá video, které napříč komunitou účastníků soutěže nasbírá nejvíce hlasů. Těchto 45 šťastlivců postoupí do širšího finále. Zde vybere užší porota bubeníků z celého světa tři finalisty a v konečné fázi pak úplného vítěze Shure Drum Mastery 2019. Ve finálové části není třeba točit další video.
 
 
 

O CO SE HRAJE?

 
Bubeník, na kterého v cíli padne záře reflektorů, si udělá pětidenní výlet do Londýnského nahrávacího studia Metropolis, kde se mu v rámci one-on-one workshopu bude celý den věnovat Ash Soan, bubeník řady hvězd světových pódií.
 
Ve studiu Metropolis absolvuje také workshop na téma ozvučení bicích, a to pod dohledem profesionálního zvukového inženýra. Video z workshopu, ve kterém vítěz soutěže předvede své herní dovednosti na příkladně nazvučené sadě, bude zveřejněno na facebookovém profilu společnosti Shure.
 
Sladkou třešničkou na vítězném dortu bude gear značky Shure dle vlastního výběru, a to v hodnotě úctyhodných 5000 $. Na druhého nejlepšího performera čeká výbava Shure v hodnotě 3000 $, třetí pak získá gear za 1000 $.
 
Bez výher nezůstanou ani nejúspěšnější bubeníci základní části soutěže v jednotlivých zemích. Ti budou odměněni videokitem Shure MV88+ a párem kvalitních Bluetooth sluchátek Shure SE215.
 
 
 

POSTUP

 
1. Natočte video, ve kterém předvedete svou hru na akustické bicí bez hudebního doprovodu.
2. Na začátek videa vložte vizuál soutěže, který stáhnete v přiloženém odkazu a nahrajte ho na     https://drum-mastery.shure.com/app/apply.
3. Vyplňte zde krátký formulář.
4. Vyberte preferovanou cenu pro případ výhry.
5. Sdělte informace o mikrofonech, které současně používáte k ozvučení bicích.
6. Potvrďte vaši přihlášku.
 
 
 

VÝHRY

 
1. cena
Celodenní one-on-one workshop s Ash Soanem v londýnském studiu Metropolis
Celodenní workshop na téma ozvučení bicích s profesionálním zvukařem.
Video vaší hry na perfektně nazvučenou soupravu bude zveřejněno na FB profilu Shure.
Gear značky Shure dle vlastního výběru v hodnotě 5000 $.
 

2. cena
Vybavení značky Shure dle vlastního výběru v hodnotě 3000 $.

 
3. cena 
Vybavení značky Shure dle vlastního výběru v hodnotě 1000 $.
 

Výherci základní části soutěže v jednotlivých zemí získají videokit Shure MV88+ a Bluetooth sluchátka Shure SE215.

 
 
 

ČASOVÝ ROZVRH SHURE DRUM MASTERY 2019: 

  • Podání přihlášek nejpozději do 15. dubna 2019
  • Veřejné hlasování: 24. ledna – 6. května 2019
  • Oznámení finalistů: 05. června 2019
  • Vyhlášení vítězů soutěže: 09. července 2019

 

Podrobné a závazné informace o soutěži Shure Drum Mastery 2019 a jejích podmínkách najdete na oficiálních stránkách Shure nebo zde https://drum-mastery.shure.com/.