Kabely KLOTZ 2+1 ZDARMA

2+1 ZDARMA

Kupte 3 kabely Klotz a nejlevnější z nich dostanete zdarma

 

 
 
Kvalitu kabelů KLOTZ můžete nyní vyzkoušet v akci 2+1 zdarma, která běží od 4. 3. do 31. 3. 2019 ve všech našich prodejnách a na e-shopu. Během ní vám ke dvěma kabelům KLOTZ libovolné konstrukce přidáme třetí, aniž byste za něj museli platit. Tato akce se nevztahuje na metráž, pouze na hotové kabely.
 
 
Jak získat kabel KLOTZ zdarma?
Vyberte si v některé z našich prodejen tři kabely KLOTZ, při placení uveďte heslo „AKCE KLOTZ“ a nejnižší položka vám nebude účtována.
Při nákupu na e-shopu je zapotřebí napsat v objednávce do pole „poznámka“ heslo „AKCE KLOTZ“ a vybrané zboží si za sníženou cenu vyzvednout osobně v některé z prodejen MC, případně si ho nechat zaslat na dobírku. Platba předem není v tomto případě možná.
Pak už si jen stačí užívat křišťálově čistý signál a kvalitu značky KLOTZ.
 

 


 

KLOTZ je jedním z předních světových výrobců profesionálních audio a video kabelů, která na trhu působí už od roku 1979. Kabely nejrůznější konstrukce vyrábí z prémiových materiálů a všechny opatřuje věhlasnými konektory Neutrik, nebo konektory vlastní výroby. Kvalitu jejích výrobků dokazuje spolupráce s muzikanty světového formátu, kteří v produktové nabídce KLOTZ mají své signované edice, řadí se mezi ně například Joe Bonamassa, Matthias Jabs nebo T. M. Stevens.
Číst dále...