Valentýn - i muzikanti mají city

 
 
 
Blíží se 14. únor, svatý Valentýn. Svátek zamilovaných, který milenecké páry v anglosaských zemích slaví už stovky let, se jako dýmějový mor rozšířil napříč světem a svou vlastní kolonku má i v našich kalendářích.
Toto datum nám podle tradice velí obdarovávat naše drahé protějšky zvýšenou dávkou náklonnosti, v novodobé historii také nejrůznějšími movitými i nemovitými dary. Někteří vykutálenci z řad mužů využívají tento den k úskočným praktikám a kladou na své partnerky nejrůznější intimní požadavky. Ženy pak nezřídka v romantické atmosféře svátečního večera záměrně otevírají debaty na mužům nepříjemná témata ve víře, že hormony zblblý protějšek dychtivý po milostném aktu souhlasně odkývne cokoliv.
 

A jak to mají s Valentýnem muzikanti? Většina z nás udržuje nějaký milostný vztah, obvykle s jednou slečnou nebo mládencem, kterým (alespoň 14. února) projevujeme nějakým způsobem city. Zároveň ale planeme pravou láskou k našim nástrojům a často je nazýváme našimi drahými polovičkami, s nimiž trávíme mnohdy více času než s partnery z masa a kostí.
 
Takové paralelní vztahy nás naplňují a někteří z nás si dokonce vedle basy nebo kytary žádnou „opravdovou“ slečnu nebo kluka nevydržují, a to ani přes to, že se tím připravují o jisté světské požitky. Pomineme-li běžná úskalí a nástrahy mezilidských vztahů, má takové muzikantské milostné soužití i jiné výhody.
 
Například polygamie zde není vůbec ničím zavrženíhodným, naopak, bývá na ni pohlíženo s respektem a obdivem. Nikdy se ani nemůže přihodit, že by nám jedna z kytar měla za zlé, že se více věnujeme jiné, nebo snad dokonce úplně jinému nástroji. A v takovém svazku se sluší a patří projevit našim drahým partnerkám své city a náležitě s nimi svátek zamilovaných oslavit.
 
 
 
1. Butikový šatník 
 
 
Není žádným tajemstvím, že holky byly, jsou a vždycky budou parádnice. Některé dokonce bez přijatelného ohozu nedojdou ani vynést koš. Takové cavyky sice hudební nástroje nedělají, ale určitě jim neublížíte nějakým pěkným svrškem v podobě hřejivého a slušivého přepravního obalu, aby se nejen na Valentýna cítila vaše kytara, činely nebo klávesy jako v bavlnce.
 
2. Valentýnská parfumérie 
 
 

Kosmetika je letitým evergreenem mezi dárky nejen pro ženy. Pokud dámu neplánujete potěšit zrovna mýdlem s jelenem, jistě vám projeví nefalšovaný vděk a možná i sváteční náklonnost. Zkuste svou muzikální milenku potěšit v rámci lety prověřené etikety a dopřejte jí zářivý lesk a delší společný život některým z kosmetických přípravků v nabídce Music City. 
 
 
3. Sváteční klenotnictví 
 
 

Zaručeným tipem na valentýnský prezent je bezesporu šperk. Vybalte na slečnu krabičku s logem Swarovski, zvlhnou jí oči a podlomí se jí kolena. Šperkem v podobě řetízku můžete obdarovat své činely, které se vám odvděčí jiskrným zvukem. Kytaře zase bude slušet pár třpytivých zámků na popruhu a skvěle jí sekne i nová sada strun stejně jako jejich sváteční zvonivé tóny.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4. Valentýnský wellness 
 
 
 
Holky o sebe rády pečují a je to dobře. Jak by to v opačném případě vypadalo? Ve snaze vylepšit si fazónu a zdravý vzhled často navštěvují wellness a pokud své milé jako valentýnskou pozornost věnujete takové služby, rozhodně vám u ní naskočí plusové body. V kytarovém wellnesu Music City se o vaši basu či kytaru postarají šikovné ruce našeho kytaráře jako o královnu.
 
 
5. Projížďka luxusní limuzínou 
 
 
 
Dárkem hned na startu hudebně milostného vztahu si u své drahé polovičky uděláte oko zdaleka nejvýraznější. Začněte spolu stylově a svému novému pianu či bicím dopřejte velkolepou vyjížďku limuzínou. Z Music City svezeme váš nástroj přímo do vašeho hnízdečka lásky, kde ho složíme, usadíme na místo, zlikvidujeme po něm obaly, a to nejen na Valentýna.
 
 
6. Nejlepší seznamka - láska na celý život 
 

Ve snaze nabídnout vám možná valentýnská překvapení pro milované protějšky bychom neradi opomenuli ty z vás, kteří svou životní hudební lásku ještě neměli to štěstí najít. Takovým nabízíme služby nejlepší seznamovací agentury. Stavte se v prodejně Music City a my vám zaručujeme, že vám okolo krku skočí každá kytara, na kterou ukážete, hladit se od vás nechají všechny klaviatury nástrojů v oddělení pian, zkrátka životního partnera u nás potkáte určitě.

 
 
7. Záruka spokojeného vztahu 
 
 
Spolu od nás můžete navíc odejít s pojistkou nově vzniklého vztahu. Ke standardní tříleté záruce vám na nové zboží přidáme záruku ještě další dva roky a příštích pět let tak Valentýna zcela jistě nebudete trávit sami.