ŠROTOVÁNÍ 4 - Činelák má zase hlad!

 

ŠROTOVÁNÍ 4
 

Činelák má zase hlad!

 
 
 

V Music City se po delší době probral k životu týpek s bizarním apetitem a opět spustil akci ŠROTOVÁNÍ. V průběhu té se živí starými činely a sype za ně nové za skvělé ceny. A protože v jídle není vybíravý, požírá s chutí poškozené nebo znehodnocené kousky všech značek. Za stravu platí novými činely od výrobců Paiste, Sabian a Turkish, na které svým krmičům dává 30 % slevu.

 
 

Kdy bude Činelák hodovat?
Činelák usedne k jídelní tabuli ve dnech od 1. února do 3. března 2019. Krmit ho však bude možné pouze do chvíle, kdy mu dojdou platidla, tedy do vyprodání zásob.

 
 

Kde nakrmit Čineláka?
Činelák není zdatný logistik a stravu v podobě starých činelů přijímá pouze osobně, na prodejnách Music City.

 
 

Jak nakrmit Čineláka, aby za stravu zaplatil 30% slevou na nové činely?
Činely mu můžete servírovat jakkoliv poškozené, vždy však v celku, nikdy po kusech.

 
 

Krmte ho po jednotlivých soustech, za stravu platí podle pravidla „kus za kus“.

 
 

Činelák čerpá platební prostředky pouze ze zboží, které najde skladem v prodejně nebo v centrálním skladě.

 
 

Další pravidla krmení Čineláka:
Slevu Činelák vypočítá z koncové prodejní ceny činelů uvedené v prodejně nebo na e-shopu Music City. Žádné další slevy už na dané zboží poskytnout neumí.

 
 

Činelák se během ŠROTOVÁNÍ nechá krmit pouze koncovými spotřebiteli – zákazníky. Za stravu slevami neplatí podnikatelům, kteří nakupují zboží za účelem jeho dalšího prodeje.

 
 
 

Paiste

 

 

Bohatá historie značky Paiste sahá do roku 1901, kdy Michail Toomas Paiste otevřel v Petrohradu obchod a opravnu hudebních nástrojů. Ten brzy převzal jeho syn, Michail M. Paiste, díky jehož konceptu tureckých činelů se firma dočkala mezinárodního uznání a začala exportovat do Evropy i zámoří. I přes obchodní útlum během druhé světové války se značka Paiste udržela při životě a vybudovala si pevné místo mezi předními výrobci činelů po celém světě. Nyní společnost se sídlem ve Švýcarsku zásobuje precizně zpracovanými produkty dlouhé zástupy bubeníků na všech úrovních. 
 
 
 
 
 
 

Sabian

 
 
 

Kanadská značka Sabian byla založena v roce 1981 Robertem Zildjianem ze slavné rodiny s hluboce zakořeněnou tradicí výroby činelů. Tradují se různé příběhy o jeho odchodu z rodinné firmy, všechny ale končí stejně – vznikem společnosti Sabian. Ta se dnes řadí mezi „velkou čtyřku“ top výrobců činelů na světě, mezi nimiž vyniká mixem tradice tureckých činelů a moderním přístupem k inovaci a experimentu. Nabídka modelových řad Sabian obsahuje ortodoxní „turky“, ale i moderní a progresivní činely nebo zajímavé a netradiční efekty pro obohacení zvukového arzenálu.

 
 
 
 
 

Turkish

 
 
 

Činely istanbulské dílny Turkish Cymbals přinášejí bubenickému světu veliký hit v kategorii „top kvalita za skutečně rozumnou cenu". Nezpochybnitelný je fakt, že se jedná o nejlevnější činely vyráběné kompletně a výlučně rukodělným postupem z kvalitních slitin. Všechny modely jsou odlévány jednotlivě, a mají tak lepší zvukovou charakteristiku a mnohem vyšší mechanickou odolnost. Veškeré další opracování nechává vzniknout svébytným hudebním nástrojům originálního charakteru. Produkce Turkish Cymbals plně vychází ze starobylé tradice istanbulských ručně vyráběných činelů, ale v žádném případě se nevyhýbá moderním výrobním postupům a inovacím.

 
 
 

 

 
Tak co? Nakrmíte během ŠROTOVÁNÍ Čineláka starým plechem a odnesete si nové činely Paiste, Sabian nebo Turkish za super cenu?
 
 
Soutěžte s námi o hodnotné ceny! 
 
 
1. soutěž o činel značky Turkish - Moderate 20" ride
 • Soutěž probíhá na našem instagramovém profilu: musiccitycz
 • Sledujte instagramový profil Music City
 • Natočte krátké video na bicí sadu nebo její část, přidejte jej na svůj profil, označte Music City a svého kamaráda, kterého vyzvete k zopakování vašeho počinu.
 • Nejzajímavější video vyhrává! Vybírat výherce budou zástupci Music City a zástupce značky Turkish
 • Vítěz si bude moci činel převzít na kterékoliv z našich prodejen osobně, kde pro všechny zúčastněné vznikne i dokumentační foto. :-) 
 • Uzávěrka soutěže je 17. 03. 2019
2. soutěž o paličky Vater Extended Play
 • Soutěž probíhá na našem instagramovém profilu: musiccitycz
 • Sledujte instagramový profil Music City
 • Pod fotkou s Činelákem označte kamaráda, kterého vezmete na návštěvu do Music City
 • Dejte like fotce s Činelákem
 • Na konci každého týdne vybíráme z komentářů jednoho vítěze, který si svou výhru bude moci osobně vyzvednout na kterékoliv z našich prodejen
Pravidla soutěží v rámci Šrotování 4 najdete zde