Marshallizace 4


 
 

         Přichází v pořadí už čtvrtá vlna Marshallizace a s ní jedinečná možnost, jak si ve zvuku zjednat pořádek. Tentokrát jsme pro vás připravili pět výhodných balíčků s logem Marshall poskládaných tak, aby si v rámci Marshalizace přišel na své opravdu každý, aktivní muzikanti napříč hudebními žánry i vyznavači kvalitního poslechu.

 
 

HORKÁ HLAVA + BEDNA ZA KAČKU


 

         Zatraceně hlučný balík decibelů určený náročným kytaristům, kteří hledají hřmotný sound made in UK. Tady ho mohou mít v podobě stowattové hlavy s reproboxem za pouhou jednu korunu.

 
 

HALASNÉ LAMPÁČE + SLUCHÁTKA ZA KAČKU 

 

         Reissue aparátů slavných řad DSL a Origin natropí solidní lampový rozruch na každém pódiu. Jako bonus k nim dostanete sluchátka Marshall MKIII za jednu korunu, abyste mohli být marshallizovaní i mimo stage.

 
 
Marshall DSL 
 
 
 
 
 
Marshall Origin 
 
 
  

MODELKY A TRANĎÁKY + JACKRACK ZA KAČKU 

 

         Když jeden zvuk nestačí a chcete hrát i potichu, nabrnkněte si modelku. Nebo tranďák. Tedy tranzistorový nebo modelingový aparát řady Code nebo MG Gold, ke kterému v tomto balíčku dostanete stylový věšák na klíče za kačku.

 
 Marshall Code
 
 
 
 
 
Marshall MG 
 
 
 
 
 

AKUSTICKÁ KOMBA + SLUCHÁTKA ZA KAČKU 

 

         Marshall, to nejsou jen lampami nažhavené watty a zběsilý tlak decibelů. Tóny akustické kytary potřebují také podporu a s tímhle balíčkem ji dostanou v podobě aparátů AS50D nebo AS100D spolu se sluchátky Marshall MKIII za jednu korunu.

 
Marshall AS 
 
 
 
 
 

MARSHALLIZACE DOMÁCNOSTI 

 

 

         Pusťte si Marshall do obýváku a užívejte si poslech oblíbené hudby prostřednictvím jeho bluetooth reproduktorů Woburn či Stanmore. Pokračovat v marshallizaci domova pak můžete s designovým věšákem, který k reproduktoru dostanete za korunu.

 
 
Marshall Woburn 
 
 
 
 
 
 Marshall Stanmore BT
 
  

MARSHALL 

 
 
 
 

Marshall nepřipouští kompromisy a z britských ostrovů posílá do světa nakřáplý crunch slavných kytarových aparátů už od roku 1962. Pro mnohé kytaristy se doslova oltářem staly jeho legendární modely JTM45, Plexi 1959SLP nebo první zesilovače s master volume JCM 800 a JCM 900. Doba i řada známých muzikantů v šedesátých letech volala po našláplém rockovém aparátu a jejich prosby vyslyšel praotec rockového zvuku – Jim Marshall. Ten také na žádost Peta Townshenda, kytaristy skupiny The Who, sestrojil první 100W hlavu, která tehdy představovala hotovou pódiovou bestii. Za Peta se do fronty na aparáty mladé značky zařadili hudební velikáni jako Jimmi Hendrix, Eric Clapton, Angus Young, Slash a další. Vstupte do společnosti těchto výjimečných muzikantů, hrdých majitelů aparátů Marshall a ujíždějte na zvuku kytarových legend spolu s nimi prostřednictvím Marshallizace.

 
 

           Akce platí pouze na zboží skladem a do vyprodání zásob nejpozději však do 09. 12. 2018, na zboží se nevztahují žádné další slevy či akce. Platí pro všechny prodejny i e-shop, v případě objednávky přes internet, zadejte do pole "poznámka" heslo "Marshallizace 4" a kolegové vám do objednávky dárek za 1 Kč rádi přidají.