Splátky s 0 % navýšením!

 
 
 

Peníze hýbou světem, a to i tím muzikantským. Ne že by hudba nebyla zábavná a bohulibá činnost, ale pokud nehrajete zrovna v bandu Karla Gotta, na živobytí to většinou není. A když se pak jako nemajetný kytarista, který během koncertů nechává volný průchod emocím, vrátíte ze šňůry s kytarou na kusy v igelitce, rázem musíte přemítat, co bude s vaším hudebním životem dál.

 
         Můžete koupit lacinější nástroj nevalné kvality, a pokud míříte hodně vysoko, můžete ještě prodat některý z tělesných orgánů a pořídit si nástroj svých snů. Ale to se nesmí. Pokud se v takhle zapeklité situaci nalézáte nyní, máme pro vás řešení, které vás nepoloží finančně, ani společensky.
 
 
         Od 2. 10. do 4. 11. 2018 zajděte do Music City, vyberte si vysněnou kytaru, bicí, klavír, prostě cokoliv dle svého srdce a nechte si ji zaplatit od Hello Bank. Od následujícího měsíce pak těmhle hodným hochům a slečnám budete měsíčně splácet desetinu ceny své nové radosti a nezaplatíte ani korunu navíc.
 
 
 
Příklad:  
 
 
 
 

Jak na to?

 

         Nejjednodušší postup je přijít k nám na prodejnu v Praze, Brně nebo Uherském Hradišti, kde vše připravíme a vyřídíme za vás. Obvykle to netrvá déle než 20 minut. Nezapomeňte si s sebou vzít platný doklad totožnosti! Než přijdete, odpovězte si na 3 jednoduché otázky, pokud 3x odpovíte ano, nemělo by získání úvěru nic zabránit:

  • Jsem svéprávný?
  • Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů?
  • Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě

         Pokud byste chtěli nakupovat na splátky on-line, nebo využít možnosti předschváleného úvěru, veškeré informace najdete zde.

 

Akční splátky s 0 % navýšením platí od 2. 10. 2018 do 4. 11. 2018.

 

Produkt

0 % + 10 x 10 %

Barem

642

Výše úvěru

2 000 - 300 000 Kč

Přímá platba

0 % z ceny zboží

Výše měsíční splátky

10 % z ceny zboží

Pojištění schopnosti splácet

SOUBOR MASTER / MASTER PLUS / SENIOR

 
 

         Povinnost uvádět údaje dle „PŘÍKLADU SPLÁCENÍ“ (včetně věty pod tabulkou) stanoví zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském
úvěru, jako povinné informace, které musejí být uvedeny v reklamě na spotřebitelský úvěr, jejíž součástí je jakákoliv informace
o nákladech.

 
 

Cena zboží / služby

10 000 Kč

Přímá platba

0 Kč

Výše úvěru (cena zboží/služby mínus přímá platba)

10 000 Kč

Počet měsíčních splátek

10

Výše měsíční splátky (bez odkladu první měsíční splátky)

1 000 Kč

Celková částka splatná klientem

10 000 Kč

Roční úroková sazba

0 %

Roční procentní sazba nákladů

0 %

Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

 

 

 
         Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem).
Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.
Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském
úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.