GuitarCon: Čeští kytaráři - 27.6.

GuitarCon: Čeští kytaráři
 
27. 6. 2018 / 15:00 - 22:00 / MUSIC CITY PRAHA

 
Kytarové studio Zasetykytary ve spolupráci s Music City představuje české výrobce kytar. Traduje se, že ručně vyrobenému nástroji se nic nevyrovná. Fakt nebo fáma? Přijďte se přesvědčit na první tuzemský GuitarCon.
 

Od 15:00 budete mít možnost navštívit showroom českých kytarářů, kteří budou vystavovat své nástroje v prostoru kavárny Music City Point.
 

Akci doprovází série workshopů Tomáše J. Holého a Štěpána „Deep Django“ Slížka, které se zaměřují na nový přístup k akustické kytaře, fingerpicking, nestandardní ladění a perkusivní styly zámé jako fingerstyle. Večer vyvrcholí v Guitar Show kytaristů Štěpána „Deep Django“ Slížka, Adama Morkuse a Tomáše J. Holého.
 

Pro účastíky workshopu: workshopy jsou určeny pro všechny kytaristy, kteří si chtějí rozšířit obzory v moderních technikách hry na akustickou kytaru, kytaru s sebou, trsátka nechte doma, budeme používat obě ruce a možná o dost jinak, než jste byli dosud zvyklí!
 
 

Program:

15:00 Showroom českých výrobců kytar

Jech Guitars
Poul Guitars
The WOLF
Pech Guitars
Petr Vančata - Flamenco and Classical guitar maker

-vstup volný-
 
 

18:00 Workshop: Tomáš J. Holý

-vstupné dobrovolné-
 
 

19:00 Fingerstyle Workshop

Nový přístup k akustické kytaře, fingerpicking, nestandardní ladění a perkusivní styly zámé jako fingerstyle. Workshopem provází Štěpán „Deep Django“ Slížek.

-vstupné 200 Kč-
 
 

20:00 GUITAR SHOW

Štěpán „Deep Django“ Slížek

Adam Morkus

Tomáš J. Holý

-vstupné 150 Kč-