Marek Bero - Baskytarový workshop a křest 3. dílu baskytarové posilovny

 

 
 
         Chceš se stát neporazitelným šampiónem basového ringu nebo jen získat další basové triky do svého arzenálu? Přijď do Music City na baskytarovou posilovnu. Marek Bero, virtuózní basista kapely Stroy žijící v Londýně, vás provede technikami, které popsal ve třech následujících knihách a tu poslední před vašimi zraky rovnou pokřtí.
 

Knihy budete mít možnost zakoupit během workshopu se slevu 20 %.

 

Basu s sebou!

  • Pondělí 14.5.2018
  • Start 18:00h
  • Music City Point (Ocelářská 39, Praha, metro Českomoravská)
  • vstup zdarma
  • baskytaru s sebou  
 
 

Baskytarová posilovna: 101 pentatonik pro vražedné vyhrávky:

 

         Chcete zlepšit rychlost, flexibilitu a zvětšit sílu vašich prstů na baskytaře? To byla moje otázka v prvním a druhém díle Baskytarové posilovny. Nyní se vás zeptám zase trochu jinak. Chcete mít funkové basové linky, bluesově špinavé vyhrávky, soulovou melodiku a naprosto plynulý pohyb po hmatníku?

 

 

         V této knize naleznete 101 cvičení zaměřených na procvičování pentatonik pro baskytaru, která vám pomohou dosáhnout kýženého cíle. Každé cvičení v této sérii je pro vás výzvou, jejímž překonáním se posouváte o patro výš. Důraz je kladený na technický aspekt cvičení se zachováním hudební logiky a melodičnosti. Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete výrazných výsledků v poměrně krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout jak melodicky, bluesově a pohotově dokážete hrát. Všechna cvičení jsou v rozsahu dvou až osmi taktů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, každý si zde vyzkouší hranice svých možností. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy. Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu, doporučený prstoklad (vždy pod každým cvičením) a dojde na hraní ve všech dvanácti tóninách. Pro větší přehled máte vždy nadepsanou příslušnou tóninu pentatoniky. Přeji vám hodně zábavy a také trpělivosti, milí/é baskytaristé/stky.

 

-Marek Bero-

 

Ve spolupráci se zasetykytary