DJs, vítejte doma!

 
 
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky gramofonů, mixpultů, digitálních konzol, sekvencerů, kontrolerů, produkčních stanic a všech svítících a blikajících diod! V Music City si můžete nyní na vlastní uši vyzkoušet vše, po čem vaše DJské srdce tolik touží. Na výběr jsou značek jako například Mixars, Pioneer DJ, Reloop a jiné. DJs, vítejte doma.
 
 

Konby a fadery všech hudebních klenotů jsou k dispozici pro začátečníky, i pokročilé producenty i DJe. Pro opravdové fajnšmekry je k dispozici i široká nabídka gramofonů s páskovým nebo přímým náhonem a samozřejmostí je také celá řada jehel a přenosek a to včetně kousků pro všechny světoznámé DVS sytémy.

Na své si přijdou i mobilní DJs. V Music City je totiž okamžitě k vyzkoušení několik cd playerů a kontrolerů, které jsou připraveny plnit vaše hudební sny. Samozřejmostí je i velký výběr dvoj nebo vícekanálových mixpultů a nesmí chybět ani široký výběr softwarových balíků s DAW a VST od předních značek jako například Ableton nebo Native Instruments.
 
 

Jo, myslíme také na ochranu vaší techniky, proto jsme pro vás připravily výběr toho nejlepšího z oblasti casů a dalšího příslušenství, pro dokonalou ochranu vašeho cenného vybavení. Na výběr máte z velké nabídky DJ softcasů, hardcasů, obalů na sluchátka, ale také DJ batohů všech dostupných velikostí od špičkových značek jako jsou UDG a jiné.

Přijďte si do Music City vyzkoušet a vybrat z toho nejlepšího, co dnes můžete najít na pultech hudebních obchodů. Při výběru a hledání ideálního řešení při nákupu jsme vám samozřejmě rádi k dispozici.