PRAGUE DRUM CAMP - GORGO BORLAI & DALI MRÁZ

PRAGUE DRUM CAMP 
Gergo Borlai & Dali Mráz

O víkendu 18.-19.11.2017 proběhne v Music City v Praze - Ocelářská 39 drum camp dvou světově uznávaných bubeníků.
Každý den vás čeká 8 vyčerpávajících hodin cvičení, dotazů, ukázek a hlavně bubnování.
Kapacita je omezena a je nutné si předem vytvořit reservaci na V.ZIMA@centrum.cz.

Gergo Borlai
Gergo se narodil v roce 1978 v Maďarsku. Na bubny začal hrát již jako tříletý, kdy si zamiloval poslech nahrávek Herbieho Hancocka či Dava Brubecka. V šesti letech byl přijat na hudební školu, kde udivoval učitele svými improvizačnímu schopnostmi. Již v tomto útlém věku poslouchal takové umělce jako Frank Zappa, John Scoffield, Miles Davis či Weather Report.

V současné době koncertuje po celém světě, a též jeho workshopy jsou odbornou veřejností ceněny hodně vysoko.

Na pódiu se potkal s osobnostmi jako Gary Willis, Scott Kinsey, Steve Tavaglione, Walt Fowler, Bob Mintzer, Hiram Bullock, L. Shankar, Vernon Reid, Iain Ballamy, Al DiMeola, Nguyen Lee, Hadrien Feraud. Natočil více než 130 alb různých žánru a též tři sólová alba – „17" (BMG, 1998)
Sausage (Tom Tom Records, 2004), M.M.M. (Authors Edition, 2010). Za svou kariéru získal několik individuálních ocenění. Jak sám říká, nejvíc jeho hru ovlivnili hráči jako Dennis Chambers, Harvey Mason, Vinnie Colaiuta, Billy Cobham či Terry Bozzio.

 
Dalibor Mráz
pravdu velmi mladý a talentovaný bubeník z Ostravy je letošním maturantem na Janáčkově konzervatoři. Na bubny hraje od útlého věku a jeho prioritou je sólové hraní tzv. drum cirkus, kterému se věnuje nejvíce a protože to myslí vážně, hledá učitele u těch nejvíce povolaných. Studoval v zahraničí u Thomase Langa , Benny Greba, Stephana Emiga, Oli Rubowa. Natočil ve spolupráci s QQ studiem DVD "Czech Virtual drum festival", ke kterému se osobně vyjádřil iThomas Lang a Stephan Emig. Nahrál bicí pro skladbu "Feel like Crying" pro Fernanda Saunderse, ve které zpívá Suzanne Vega, a v sučasné době hraje v jeho skupině.