Slevy pro studenty - ukaž ISIC a máš slevu

Léto je tu a k létu neodmyslitelně patří zážitky spojené s hudbou. Kytary u táboráků, bubínky v parku, ukulele na lavičce a samozřejmě letní festivaly všeho druhu. Teplé počasí přímo vybízí popadnout hudební nástroj, vyrazit ven a nechat se inspirovat okolím.

 
  
 
V Music City podporujeme studenty a žáky všech oborů, věků i zaměření a chceme, aby hudební nástroj byl dostupný pro každého z nich, proto nabízíme speciální slevy pro všechny, kteří statut studenta mají. Protože ale co by byl student bez svého učitele, slevy se vztahují i na ně!
 
Všem studentům (a učitelům) dáváme slevu:
 
10 % na veškerý sortiment
a
50 % na kytarový servis
 
 

Jak slevu získat?

Slevu na váš vysněný hudební nástroj, ale třeba i na přílsušenství jako jsou struny nebo trsátka získáte na kterékoliv naší prodejně v Praze, Brně nebo partnerské prodejně Audiotek v Uherském Hradišti. Stačí při nákupu předložit platnou kartu ISIC, ITIC nebo ALIVE a sleva vám bude při placení započtena.
 
 
 

Má to háček?

Nemá :-) slevy poskytujeme na veškerý sortiment kromě výrobků značek Yamaha a Fender, na které slevy dávat nesmíme, a na výrobky označené jako akce nebo výprodej.
 

Něco není jasné?

Pokud potřebujete další informace, můžete se na nás obrátit telefonem na bezplatné lince 800 708 807 (po-pá 10-19h, so 10 - 17h), emailem na info@music-city.cz nebo na našem Facebooku.
 
Přejeme vám spustu skvělých letních zážitků a co nejvíce těch, které budou spojené s hudbou!