Bez hotovosti a bez navýšení, jarní splátky v Music City.


Bez hotovosti a bez navýšení, čekání je u KONCE! Nikdy nebyl lepší čas pořídit si svůj nástroj snů!

Přidejte se ke stovkám dalších spokojených muzikantů/zákaznků a posuňte se v muzice na další úroveň.

Ať už máte zálusk na kytaru od Fenderu či zcela novou bicí soupravu, piano nebo DJ set, stačí se zastavit a můžete si svůj nástroj odnést ještě DNES.  Music City přichází s exkluzivní nabídkou financování, snadnými měsíčními splátky a žádnými poplatky navíc.

 

Od 18. 4. do 16. 5. /včetně/ si můžete v prodejnách Music City /v Praze a Brně/ nebo na e-shopu Music City nakoupit na splátky bez hotovosti a bez navýšení. Nějaký háček? Nenajdete, nehledejte!

 
 


                                                                                                                                                                                                   Kdo může úvěr dostat?

Stačí splnit 3 základní podmínky:

• Jste svéprávný

• Máte zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů

• Nejste ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě

 

Nechce se Vám na prodejnu, zařiďte si splátky na e-shopu. Stačí vám pár minut.

1. Vložte zboží do nákupního košíku.

2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte„Na splátky Cetelem".

3. Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností (ideálně tu 0 % úrokem). V případě, že navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.

4. V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.

5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se zobrazí předběžné vyjádření k vaší žádosti od Cetelem.

6. Pokud byla vaše žádost předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu: Úvěrové oddělení, BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Špálova 14, Ostrava 702 00 – Přívoz.

7. O termínu dopravy a předání pořízeného zboží vás budeme informovat.

                                                                                                                                                                                               

Jak vyřídíte splátky na prodejnách?

Konec ztráty soukromí, na našich prodejnách vše probíhá diskrétně a v soukromí bez diváků, ostatních zákazníků.

Nad šálkem kávy v naší kavárně Music City Point si v klidu a soukromí domluvíte plánovaný nákup na splátky, zkrátka už žádné nahlížení ostatních lidí do vašich záležitostí neproběhne, to platí i pro brněnskou prodejnu.

Nakupovat na splátky je možné i o víkendu. Pouze v případě úvěrů nad 50tis. Kč nebo problematických žádostí je nutnost posouzení specializovaným pracovníkem CETELEM (po- pá)

                                                                                                                                                                                             

Jaké doklady je nutné mít s sebou?

                                                                                                                                                                                                 

Pro úvěr do 80 000 Kč (včetně):

Kopie platného dokladu totožnosti.

Kopie druhého dokladu: pas nebo řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P nebo rodný list.

Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.

                                                                                                                                                                                                

Pro úvěr nad 80 000 Kč

Kopie platného dokladu totožnosti;

Kopie druhého podpůrného dokladu: pas nebo řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P nebo rodný list;

Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu;

Doklad pro ověření adresy bydliště (žadatel dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu):

Doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí;

(doklad nesmí být starší než dva měsíce);

                                                                                                                                                                                               

Doklad pro ověření příjmu:

A) Osoba výdělečně činná:

Potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem);

B) Důchodce:

Potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu; (doklad nesmí být starší než jeden měsíc).

                                                                                                                                                                                             PŘÍKLADY SPLÁCENÍ

 
 
Příklad splácení při ceně zboží/služby 38 490 Kč, přímá platba (0 % z ceny zboží/služby) 0 Kč, výše úvěru (cena zboží/služby mínus přímá platba) 38 490 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 3 849 Kč, celková částka splatná klientem 38 490 Kč, roční úroková sazba 0 %, roční procentní sazba nákladů 0 %. Maximální počet měsíců na splácení 10. Úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Audiomaster CZ a.s. vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. 
 
 
 
Příklad splácení při ceně zboží/služby 27 000 Kč, přímá platba (0 % z ceny zboží/služby) 0 Kč, výše úvěru (cena zboží/služby mínus přímá platba) 27 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 2 700 Kč, celková částka splatná klientem 27 000Kč, roční úroková sazba 0 %, roční procentní sazba nákladů 0 %. Maximální počet měsíců na splácení 10. Úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Audiomaster CZ a.s. vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. 
 
 
 

Příklad splácení při ceně zboží/služby  25 990 Kč, přímá platba (0 % z ceny zboží/služby) 0 Kč, výše úvěru (cena zboží/služby mínus přímá platba) 25 990 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 2 599 Kč, celková částka splatná klientem 25 990 Kč, roční úroková sazba 0 %, roční procentní sazba nákladů 0 %. Maximální počet měsíců na splácení 10. Úvěr bez pojištění schopnosti splácet. Audiomaster CZ a.s. vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Všechny informace o splátkách s Cetelemem najdete tady.
 

                                                                                                                                                                                                  

Dvě možnosti placení:

1/ Odnesete si svůj nástroj domů, při převzetí zaplatíte 0,- Kč a dalších 10 měsíců budete platit po splátkách, předem dohodnutých..

2/ Zaplatíte ihned celou částku.