LANEY AH-4X4

Kód produktu: LAA.Audiohub 4X4
Aktivní ozvučovací systém, Audiohub Freestyle, 35W, 4x 4" reproduktory + tweeter, 6 kanálů, Bluetooth, digitální efektový procesor, 4 EQ presety, anti feedback, provoz i na 8x AA baterie až 24 hodin při výkonu 10W, linkový výstup pro subbas, otvor pro stojan, možnost připojení komba pro vypínání efektu, rozměry 540 x 175 x 175 mm, hmotnost: 6.5 kg
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 8 990 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

899 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Přiložené soubory Diskuze (0)
 
Model
Audiohub 4x4 je univerzální přenosný ozvučovací systém. Díky kompaktním rozměrům, nízké váze a možnosti napájení bateriemi najde přístroj využití v široké škále situací – přes párty a večírky až po konference nebo hudební vystoupení. Disponuje nástrojovými i mikrofonními vstupy, samozřejmostí je připojení přehrávače, např. mobilního telefonu, buď přes Aux in nebo pomocí Bluetooth. Vestavěný ekvalizér a efektová jednotka dokáže přizpůsobit zvuk jakémukoli prostoru, ať už venku nebo uvnitř. Počet vstupů a celkový výkon lze rozšířit připojením dalšího AH 4x4 nebo subwooferu.
 
Vlastnosti
Konstrukce AH4x4 umožňuje použití v horizontální i vertikální poloze, lze jej také umístit na stojan. Všechny ovládací prvky najdete přehledně seřazené na zadním panelu. V horní části jsou umístěny dva jack/XLR kombinované vstupy pro připojení mikrofonů nebo nástrojů. Následuje stereo linkový vstup v podobě dvou mono konektorů L a R. Další dva vstupy nesou označení Aux in, jsou vhodné pro připojení přehrávačů nebo mobilních telefonů pomocí konektorů jack 3, 5 mm nebo přes Bluetooth. Pod nimi je umístěna efektová jednotka s kombinací Delay/Reverb, o něco níže ekvalizér se čtyřmi přednastavenými presety a ovladač Master volume. Následuje vypínač redukce zpětné vazby a volba módu napájení (Normal/Eco). Přehled panelu uzavírají konektory line in a line out pro připojení dalšího Audiohubu, konektor pro footswitch k ovládání efektové jednotky a konektor pro připojení subwooferu. Přístroj lze napájet přiloženým adaptérem, osmi AA bateriemi nebo třemi lithium-iontovými bateriemi. Provoz pomocí baterií je možný až 24 hodin. Výkon přístroje je 35 W.
 
Specifikace
•    Výkon: 35 W
•    Reproduktory: 4 x 4ʺ + tweeter
•    Počet kanálů: 6
•    Vstupy: 2x mic/line, 2x line, 2x aux in, line in pro další AH 4x4, footswitch
•    Výstupy: line out, subwoofer
•    Napájení: adaptér, 8x AA, 3x lithium-iontová baterie
•    Rozměry: 540x175x175 mm
•    Váha: 6, 5 kg
•    Hnízdo pro stojan: 35 mm
 
 
O Značce 
Britská značka Laney Amplification se zabývá především výrobou kytarových či baskytarových aparátů. Její vznik se datuje k 1. září 1967, kdy se její zakladatel Lyndon Laney, původně baskytarista, rozhodl vyrábět aparaturu pro své přátele. Jeho kvalitní výrobky si velmi rychle získaly oblibu hudebníků, zpočátku v okolí Birminghamu. Mezi první zákazníky Laney patří například Tony Iommi, kytarista Black Sabbath, který aparátům slavné značky zůstal věrný dodnes. Začátkem 70. let si celolampové aparáty Laney získávaly čím dál větší oblibu, a to pro svůj „heavy-metalový“ zvuk, kterým se odlišovaly od konkourentů známějších výrobců. Honba za zkreslením ale v žádném případě není to jediné, čemu se značka Laney zaslíbila. Zejména modely vyráběné od 90. let míří přesně na druhý konec tónového spektra. V současnosti Laney nabízí aparáty, mezi jejichž věrné uživatele patří Paul Gilbert, George Lynch, Steve Vai, Joe Satriani, Ace Frehley (Kiss), Bill Kelliher (Mastodon), Mikael Akerfeldt (Opeth), Sharlee D´Angelo (Arch Enemy) či Pete Trewevas (Marillion).