Koupili jste si digitální piano a nevíte, jak ho dostat na místo, které pro něj máte v obývacím pokoji připravené? Music City jako první prodejce hudebních nástrojů v České republice nabízí komfortní dopravu velkých nástrojů až k vám domů. S touto službou si můžete odškrtnout hned několik vyřešených problémů. Běžné digitální piano váží běžně přes 50 kg a má rozměry 150 x 60 x 50 cm. Dostat takový „balíček“ do auta a následně třeba do čtvrtého patra, pro vás znamená vyřešený problém číslo jedna.

Z rozměrného balíku na koberci ale žádný tón nedostanete. Piano je v krabici rozložené a jeho sestavení vyžaduje spolupráci dvou zkušených osob. Váš vyvolený nástroj vybalí, kompletně sestrojí a připraví k užívání naši pracovníci. Problém číslo dvě si tak můžete rovněž škrtnout.

Nyní můžete usednout a začít hrát. Ovšem jen do té doby, než vás od činnosti vytrhne zuřivým zvoněním rozezlený soused s tím, že se mu na chodbě před dveřmi povalují zbytky krabic a hromady papíru. Takového nepříjemného setkání vás opět ušetří náš personál. Veškerý obalový materiál totiž naloží a odveze k ekologické likvidaci a vy máte tak vyřešenou další nepříjemnost.

Tuto službu si můžete sjednat při objednávce zboží včetně vámi zvoleného času doručení.

Cena

Tuto službu nabízíme v okruhu 30 km od prodejny Music City za zvýhodněné ceny.

1) Do 20 km 990,- Kč

2) Do 30 km 1 490,- Kč

3) Nad 30 km od prodejny Music-City vám vytvoříme individuální kalkulaci.

Máte zájem o koupi digitálního piana s komfortní dopravou?

Zastavte se v prodejně Music City v Praze nebo si zvolte Komfortní dopravu přímo v nákupním košíku při objednávání vašeho piana. Operátor vás bude následně kontaktovat a domluví s vámi detaily uskutečnění závozu.