FENDER SQUIER Vintage Modified Jazz Bass '70s, Maple Fingerboard - Natural - Left-Handed

Kód produktu: SQU.030-6722-521
Levoruká elektrická baskytary
- Natural
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 9 140 Kč
Běžná cena 10 890 Kč
Ušetříte 1 750 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

914 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Squier Vintage Modified Jazz Bass '70s, Maple Fingerboard - Natural - Left-Handed
První hudební nástroje značky Squier byly vyrobeny mateřskou firmou Fender již před více než třiceti lety, konkrétně v roce 1982, a od té doby se staly velmi populární alternativou především mezi začínajícími až středně pokročilými hráči. Produkty Squier se vyznačují velmi příznivou cenou, která je dána finančně méně nákladnou výrobou ve státech (jiho)východní Asie, přičemž kvalitu, moderní výrobní technologie a „know how" garantuje svým jménem právě Fender.

Elektrická baskytara pro leváky Squier Vintage Modified Jazz Bass '70s konstrukčně vychází z veleúspěšného modelu Fender Jazz Bass a přináší univerzální zvuk 70. let s širokým uplatněním napříč různými hudebními žánry.
Tělo čtyřstrunné baskytary Vintage Modified Jazz Bass '70s je vyrobeno z javorového dřeva a k dostání je v přírodní povrchové úpravě s polyurethanovým lakem, výrazným pickguardem a chromovaným hardware. Krk je zhotovený z javoru, má v průřezu moderní a snadno hratelný „C" tvar, a k tělu nástroje je připevněn pomocí kovové destičky se čtyřmi šrouby. Hmatník je také javorový, osazený dvaceti pražci velikost medium jumbo. Poziční značky jsou designově pojaty jako černé obdélníky. Šířka nultého pražce vyrobeného ze syntetické kosti je 38,1 mm a menzura dosahuje standardních 864 mm. Struny jsou ukotveny pomocí klasického struníku s nastaveitelnou kobylkou. O snímání zvuku se stará dvojice jednocívkových snímačů (Fender-designed Single-Coil Jazz Bass® v pozici u kobylky i na středu). Každý ze snímačů má samostatný ovladač hlasitosti, což umožňuje optimální volbu poměru signálů z obou snímačů. Dalšími ovládacím prvkem je potenciometr celkové tónové clony master tone. Nástrojový výstup je umístěn na přední desce nástroje. Samozřejmostí pak jsou knoby k uchycení popruhu.