FENDER Roger Waters Precision Bass®, Black, Maple Fretboard

Kód produktu: FEN.014-7000-306
4-strunná baskytara série Artist
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 21 200 Kč
Běžná cena 25 090 Kč
Ušetříte 3 890 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

2 120 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Fender Artist


Elektrické baskytary ze série Fender Artist se výrazně liší od běžných produkčních modelů, a to hlavně kvalitou a provedením, což je ale také činí mnohem dražšími. Patří mezi to nejlepší, co může společnost Fender nabídnout. Jedná se o takzvané signature modely, což znamená, že jsou signovány těmi nejlepšími a nejznámějšími muzikanty. Právě jim byly tyto baskytary stavěny na míru, a proto obsahují spoustu netradičních prvků. Hledáte-li unikátnost a špičkovou kvalitu, tato série vám to vše poskytne.


Precision Bass®


Tento model, poprvé uvedený na trh v roce 1951, byl první masově vyráběnou elektrickou baskytarou. Tělo bylo velmi podobné kytaře Fender Stratocaster. Pojmenování ,,Precision" dostala podle použití pražců. Hudebníci díky tomu měli o mnoho snazší ladění, jinak řečeno byli preciznější (od toho precision). Na svoji dobu to byl poměrně revoluční nástroj a jeho dopad na zvuk populární hudby byl obrovský.


Společnost Fender představuje baskytaru, která je pojmenovaná po jednom z nejznámějších skladatelů, baskytaristů a muzikantů vůbec. Roger Waters se stal legendou, a to hlavně díky svému elegantnímu groovu a ohromujícím basovým riffům, které se staly charakteristickým znakem světoznámé kapely Pink Floyd. Na tomto modelu se kloubí jednoduchost se sofistikovaným přístupem, přesně takový byl i Watersův styl hraní. Použity jsou klasické materiály jako olše (korpus) a javor (krk a hmatník). O zvuk se stará Seymour Duncan® Basslines SPB-3 Quarter-Pound split-coil Precision Bass snímač. Celkový ráz tohoto modelu perfektně doplňují černá kobylka, černá pickguard a také černé páčky potenciometrů. Baskytara stvořená legendou!

materiál krku javor
materiál hmatníku javor
počet pražců 20
připevnění krku šroubovaný
profil krku "C"
tělo olše
vlastnosti snímačů Single Split-Coil Pickup
nultý pražec 1.75" (44.45 mm)
mechaniky Chrome
menzura 34" (86.36 cm)
obal Deluxe Gig Bag
typ snímačů Seymour Duncan® Basslines SPB-3 Quarter Pound Split-Coil Precision Bass® Pickup