ELECTRO HARMONIX East River Drive

Kód produktu: EHX.EAST_RIVER_DRIVE
Pedálový Efekt
- East River Drive
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 020 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

202 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

Záruka nejlepší ceny Doprava zdarma Záruka 36 měsíců Výhodné splátky Doručení do 24 hodin Vyzkoušejte v MC Servis zdarma 30 dnů záruka vrácení peněz
 
 
 
Popis Diskuze (0)

Novou sérií Next Step vyřešila firma Electro-Harmonix mnohé z nedostatků, kterými disponoval wah wah pedál, který byl prvně představen někdy v 60. letech. Vytvořila pedál, který nemá žádné panty, ani podložky a má úžasný tón.


Electro Harmonix Talking Pedal je prvním efektem, který byl vyroben pro novou sérii Next Step, která přináší řadu vylepšení. Jak již bylo zmíněno Talking Pedal je wah wah pedál bez pohyblivých částí, bez potenciometru, optiky a magnetických součástí. Výsledkem je tedy moderní, přesný a citlivý pedál, který zaručuje skvělou kontrolu tónu. Pedál obsahuje i tlačítko na správné kalibrování a je napájen 9 V baterií nebo adaptérem. Oproti klasickým wah-wah pedálům je tento unikátní především tím, že je v něm zabudovaný fuzz s ovladačem úrovně. Tento efekt tedy připomíná klasický talking box.


Electro Harmonix Talking Pedal je vlajkovou lodí nové generace wah wah pedálů a potěší hlavně toho, kdo má zájem o velice kvalitní a inovativní pedál k elektrické kytaře a to vše za velmi přijatelnou cenu.