EDEN D210XLT-8

Kód produktu: EDN.ED D210XLT8
Profesionální baskytarový reprobox. 8 Ohm
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 23 900 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

2 390 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Eden D210XLT-8 - Impedance 8 Ohm

 

Eden D210XLT je zástupcem reproboxů ze série D. Všechny modely reproboxů z řady David jsou pečlivě designovány a vyráběny tak, aby Vám zaručily léta spolehlivého provozování a skvělý zvuk, a to za jakýchkoli podmínek. Ať už jde o kabinet, reproduktory či jiné komponenty, na vše je nahlíženo s tou nejlepší péčí. Díky tomu tyto aparáty dají naplno vyznít kvalitám Vašeho nástroje a všem nuancím Vašeho hraní.

 

Tento reprobox je svými dimenzemi určen jak do zkušebny, tak na živá vystoupení. Kromě skvěle definovaného tónu je jeho nespornou výhodou i to, že jde o velmi univerzální box, který se uplatní v každém hudebním stylu a bude si rozumět jak s 4strunnými, tak i 5- či 6strunnými basami. Tento reprobox má skvěle definovaný hutný tón.
Reprobox má výkon 350 Wattů a impedanci 4, nebo 8 Ohm. Velikost reproduktorů je 10 palců. Povrch je pokryt kobercem, na rozích jsou ochranné plastové kryty. Reproduktory chrání pevný kovový rošt. Samozřejmostí je dvojnásobný bassreflex.
Eden D210XLT je reprobox, který potěší každého příznivce precizního zvuku, uplatní se ve velmi široké oblasti hudby a jeho výkon si najde své místo v každé kapele. Pokud víte, co chcete, vyzkoušejte Eden D!