ALESIS PA SYSTEM IN A BOX

Kód produktu: ALS.AI PASYSTEMINABOXXEU
Ozvučovací PA systém, 4kanál - 280W, USB/SD MP3 player, repro 2x 10" 2-way pasiv, 2x 6m kabel
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 390 Kč
Běžná cena 6 500 Kč
Ušetříte 110 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

639 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
Alesis PA SYSTEM IN A BOX tvoří set powermixu a reproboxů pro ozvučení vaší zkušebny, menšího koncertu, přednášky, bohoslužby či sportovních a jiných společenských akcí.

Srdcem systému je 4kanálový power mix PA80výkonem 280W, do kterého je možno připojit až 4 mikrofony přes vstupy XLR, dále 4 linkové mono signály díky konektorům jack ¼“ a alternativně jeden stereo linkový signál s konektory RCA. Každý kanál je vybaven okrajovými korekcemi pásem (LOW/HI) a potenciometrem zisku předzesilovače. Další externí stereo vstup (AUX IN) vede vstupní signál bez úprav přímo do koncového zesilovače a reproduktorů.
Pro úpravu dozvuku slouží digitální delay s možností nastavitelných parametrů TIME a REPEAT, poměr čistého a efektovaného signálu je možné nastavit individuálně u každého kanálu.
Powermix je dále vybaven přehrávačem MP3 souborů, včetně zabudovaných transportních tlačítek a EQ. Soubory lze přehrávat z vložené SD karty či USB disku.
Master sekce obsahuje 3pásmový EQ, hlavní výstup pro reproduktory (2 x ¼“ jack) a dále linkový mono výstup a stereo výstup RCA REC OUT pro předpokládaný záznam.

Součástí setu jsou dále 2 pasivní dvoupásmové reproboxy osazené 10“ woofery s předním bassreflexem dodávané včetně připojovacích 6 m dlouhých kabelů.

Vlastnosti 
• Kompaktní ozvučovací PA systém
• Mixážní pult, zesilovač a reproboxy + kabeláž
• Powermix o výkonu 280 W (peak power) / 4 Ohm
• 4-kanály
• Reproboxy: pasivní, dvoupásmové, 10“ woofer
• Kabeláž: 2 x 6 m
• Rozměry: PA80 (183 x 216 x 267 mm), reprobox (43 x 51 x 81 cm) / ks
• Hmotnost: PA80 6,2 kg, reprobox 8,5 kg / ks

Již od 80. let přináší americká firma Alesis celou škálu produktů, od kláves, syntetizátorů, hard-diskových rekordéru, signálových procesorů až po elektronické bicí či studiové monitory. U výrobků Alesis jsou vždy klíčovými prvky inspirace a kreativita, které ve spojení s novými technologiemi dávají šanci všem hudebníkům, zvukařům a producentům uskutečnit veškeré jejich hudební sny. Na rozdíl od jiných firem se Alesis zaměřuje i na potřeby domácího nahrávání a přináší kompletní řešení za přijatelné ceny, zároveň ale nabízí i plně profesionální audiotechniku, která neudělá ostudu ani ve velkých nahrávacích studiích.