Jarní akce - ukulele s učebnicí zdarma

PRAVÝ ČAS NAUČIT SE NA UKULELE!

Přichází první jarní dny zalité sluncem a s nimi ten pravý čas, sednout si někde do trávy a zahrát si a zazpívat! A co může být větší pohoda, než si přibalit malý skladný nástroj jako je ukulele, na který se navíc naučí hrát snadno úplně každý!

Naučte se na ukulele a ohromte své kamarády a známé ještě tohle léto! Že je to těžké? Rádi vám pomůžeme! Vyberte si jedno z krásných barevných ukulelí značky Cordoba a ke každému vám přibalíme jako DÁREK novinku - nejucelenější učebnici hry na ukulele!

Nabídka platí do 14. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob.

 

Více o knize:

Naučíme vás hrát na UKULELE - Pro samouky, rodiny a hudební školy
 
Škola hry pro samouky i hudební školy, která obsahuje desítky cvičení, skladeb a písniček, odstupňovaných podle obtížnosti.

 

Autory této unikátní knihy jsou frontman kapely Jelen Jindra Polák, hudební producent Martin Ledvina a autor nejprodávanější kytarové školy v ČR, Aleš Petržela. Jedná se o první kompletní učebnici pro tento nástroj, ve které naleznete také odkaz na online video kurz a vstup do uzavřené facebookové skupiny. V knize se najdou všichni - úplní začátečníci, pokročilí i virtuózní machři. Aleš má unikátní, elegantní a efektivní metodu jak vás naučit hrát od úplných začátků, Martin pro vás ladí ty nejlepší skladby, se kterými se budete po zbytek života vytahovat a Jindra ukáže cestu k tomu, jak být neodolatelný originál!