Hrabárna

 

 

MUZIKANTSKÁ HRABÁRNA Vol. 3  

 

Ahoj muzikanti,

 zveme vás na další Muzikantskou hrabárnu

Ve dnech od 18. do 20. září otevřeme už potřetí dveře hudebního sálu Music City v Praze, abychom na pulty vyskládali zboží, které se nám dlouhodobě usadilo v regálech, které schytalo nějakou tu ránu během pobytu ve skladech nebo při převozu. 

Za hubičku si z Hrabárny můžete odnést třeba kytaru, která už žádný tón sice nevyloudí, ale posloužit může jako príma lampička nebo stolek. Najdete tu vysloužilce z řad hudebních nástrojů, ale i zvukové techniky od drobných doplňků po kytarové aparáty. 


Třetí Muzikantská hrabárna začíná ve středu 18. září v 19 hodin. Tentokrát ji odstartujeme doprovodným hudebním programem v kavárně Music City Point.

Zachraňte vysloužilé hudební relikvie od pobytu v popelnicích a dejte jim šanci důstojně dožít, nebo se stavte jen na kávu, pivko a prohodit pár slov s muzikanty v kavárně Music City Point.

Těšíme se na vás 

 

Provozní doba Muzikantské hrabárny:

Středa 18. září 19-22 hod.

Čtvrtek 19. září 10-19 hod.

Pátek 20. září 10-19 hod. 

   

 

NIGHT SHOPPING   

Ve středu 18. září začíná v pražské prodejně Music City třetí Muzikantská hrabárna

Tentokrát ji odstartujeme doprovodnou akcí Night Shopping, během které pro Vás budou ve středu všechna oddělení Music City otevřena také od 19 do 22 hodin.** Na zboží zakoupené v těchto hodinách v Hrabárně i na prodejně dostanete slevu 10 %. Akce Night Shopping se nevztahuje na produkty značek Roland a Yamaha.  

Těšit se můžete také na doprovodný hudební program v kavárně Music City v prvním patře.

**Prodloužená otevírací doba se nevztahuje na osobní odběr objednávek z eshopu. 

9.9.2019